• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Визначенням високої майстерності творчих колективів (школа, студія, група, клас) та окремих учнів свідчить їх участь у виставках, фестивалях-конкурсах різних рівнів. Результативність участі учнів Самчиківської дитячої художньої школи ТНДП мистецтва у різноманітних конкурсах подано нижче:

1. Старостюк Дмитро – грамота за участь у районних та обласних виставках дитячої творчості (01.06.2001р.) м. Старокостянтинів райвідділ культури.

2. Старостюк Дмитро – грамота районного відділу культури з нагоди відкриття персональної виставки народного розпису (02.01.2003р.) м. Старокостянтинів райвідділ культури.

3. Старостюк Дмитро – Почесна грамота за 1-ше місце в районному конкурсі малюнка «За світ без насильства» (18.12.2003р.) райрада, РДА.

4. Старостюк Дмитро – Диплом за участь у виставках, збереження традицій та звичаїв українського народу (12.05.2003р.) райрада, РДА.

5. Старостюк Дмитро – за 1-ше місце в обласному конкурсі малюнків «За світ без насильства» (2003р.) м. Хмельницький.

6. Учні школи: Старостюк Дмитро, Фалатюк Олександер, Дерев`янська Віталіна, Соколюк Андрій, Трофимчук Ілля – стала Лауреатами обласної премії ім. Мазур «Подільська палітра – 2003» (2003р.) м. Хмельницький.

7. Квітень 2004р. учні школи: Старостюк Дмитро, Фалатюк Олександер, Дерев`янська Віталіна, Соколюк Андрій, Трофимчук Ілля – були учасниками Всеукраїнської мистецької акції «Мистецтво одного села» і представляли Хмельницьку область в Народному Домі (м.Київ).

8. Громова Аліна – Диплом переможця обласного конкурсу малюнків «За світ без насильства» в номінації «Оригінальність стилю» (2003р.) м. Хмельницький.

9. Громова Аліна – Почесна грамота за 2-ге місце в районному конкурсі малюнка «За світ без насильства» (18.12.2003р.) м. Старокостянтинів.

10. Гуцман Надія – Почесна грамота за 3-тє в районному конкурсі «За світ без насильства» (18.12.2003р.) м. Старокостянтинів.

11. Старостюк Дмитро – Диплом учасника конкурсу дитячих малюнків «Моя країна – Україна» (2004р.) м. Київ.

12. Олійник Анна – Диплом за 3-тє місце в конкурсі Всеукраїнської виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» (2004р.) м. Хмельницький.

13. Олійник Анна – Диплом за кращу роботу в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» у третьому етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (2004р.) м. Хмельницький.

14. Старостюк Дмитро – Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «за активну участь у виставці «Новорічний подарунок» (2004р.) м. Київ.

15. Дерев`янська Віталіна – Диплом Лауреата Гран-Прі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (2005р. ) м. Донецьк.

16. Дерев`янська Віталіна – Диплом за 1-ше місце в конкурсі на кращого юного майстра народних ремесел (2005р.) м. Київ.

17. Баюн Вікторія – Диплом ІІ ступеня за 2-ге в обласному конкурсі учнівської творчості з народного мистецтва (2006р.) м. Хмельницький.

18. Олійник Анна – Грамота за кращу творчу роботу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості (2006р.) м. Хмельницький.

19. Боянівський Владислав – Грамота за кращу творчу роботу та участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості (2006р.) м. Хмельницький.

20. Баюн Вікторія, Кузьмич Анна – Грамота за активну участь на обласному святі-конкурсі «Подільська писанка» серед учнівської молоді (2007р.) м. Хмельницький.

21. Фольваркова Катерина – за 1-ше місце в обласній виставці початкових мистецьких закладів; Олійник Анна – 2-ге місце; Книжук Алла – 3-тє місце; Кузьмич Анна – 4-те місце (16.04.2007р.) м. Хмельницький.

22. Фестиваль «Звичайне диво» Старостюк Дмитро – став переможцем у номінації (декоративно-прикладне мистецтво) (10.05.2007р.) м. Київ.

23. Книжук Алла – Грамота, подарунок переможець Всеукраїнського конкурсу присвяченого творчості Т.Г.Шевченка м. Хмельницький

24. Мережко Віталій, Щербина Іванна – подяка за участь у звітній обласній виставці початкових навчальних мистецьких закладів.

25. Мислива Яна – у номінації «Золота лінія» - за збереження національних мистецьких традицій, високі творчі досягнення та з нагоди «Дня молоді» (26.06.2009р.)

26. Мислива Яна - Всеукраїнський конкурс учнівської творчості присвячений творчості Т,Г, Шевченка ІІІ – етап. (березень 2011року)

27. Мислива Яна – обласна звітна виставка ПСМНЗ (березень-квітень 2011 року)

28. Мислива Яна - за підсумками навчання, участь у виставках конкурсах, фестивалях (квітень 2011 року)

29. Касьянчук Максим – виставка до свята Незалежності України (серпень 2011 р. м. Хмельницький)

30. Федорчук Ігор – виставка до свята Незалежності України (серпень 2011 р. м. Хмельницький)

31. Мотощук Катерина - учасник районного конкурсу дитячої та юнацької творчості "Зорепад" (диплом, травень 2012р.)

32. Богдан Морозюк - переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Номінація " Декоративно прикладне мистецтво" ( 8 лютого 2013р.)

33. Мотощук Катерина - учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. (8 лютого 2013 р.)

34. Касьянчук Максим - учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. (8 лютого 2013 р.)

35. Багата Дарина - учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. (8 лютого 2013 р.)

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi